Siatki ogrodzeniowe - Producent

Nowoczesne ogrodzenia frontowe

Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D

OGRODZENIA I SPAWALNICTWO

AUTOMATYKA BRAM

 Automat do bramy przesuwnej czy skrzydłowej to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne rozwiązanie polecane zarówno na posesje prywatne, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw. Szczególnie doceniamy je podczas deszczowej pogody. Wystarczą odpowiednio dobrane siłowniki, aby bez problemu otworzyć każdą bramę. Urządzenia wyróżniają się zastosowaniem opatentowanego układu wewnętrznych komponentów, które w połączeniu z ruchomymi elementami gwarantują bardzo cichą pracę. Stosujemy automatykę firmy NICE ponieważ z doświadczenia wiemy, że Klienci, a przez to i my nie mamy dodatkowej pracy związanej z reklamacjami.

Zamontowane przez nas urządzenia działają przez wiele lat. W stosunku do klientów działamy wg zasady „rób jak dla siebie” dlatego u siebie też mamy automatykę NICE -lidera na rynku polskim i europejskim. W zależności od modelu napęd wyposażony jest w mechanizm odblokowywania ręcznego (w przypadku braku zasilania) oraz system wykrywania przeszkód. Ponadto przed każdym uruchomieniem automat przeprowadza fototest sprawdzający, czy wszystkie podzespoły działają prawidłowo. Istotną funkcją jest płynne zwolnienie podczas zamykania oraz łagodny start. Dzięki temu został wyeliminowany problem szarpania.

Komfort i bezpieczeństwo liczą się dla nas najbardziej dlatego dzięki specjalnemu programatorowi możemy dostosować automatykę idealnie pod gust i wymagania klienta. Funkcja furtki w bramie inna niż standardowa czy szybsze od fabrycznego otwieranie automatu z nami jest banalnie proste!

Nasze produkty już od ponad 35 lat charakteryzuje
wysoka jakość i bardzo konkurencyjna cena.

Kontakt z nami:
PPUH SPAWMET Jerzy Łuczak

 

Adres

ul. Wojska Polskiego 3a
74-407 Boleszkowice

Telefon

+48 603 972 207

E-mail:

biuro@spawmet.eu

Wyślij wiadomość

13 + 11 =

OGRODZENIA

+48 609 623 180
+48 603 972 207

SPAWALNICTWO

+48 603 972 207